Bu Ne Sesi

Gönderen on 28 Eylül 2009

Bu yazın toplantıdayız(2009). Gündüz Mehmet Amcam ve Suphi Amcamın kuzuları kesildi. Karınlar doydu. Ben bu arada kaçtım ve de kafamı çok bir güzel yeşile boyadım geldim Dedebağın o güzel, temiz havasına güvenerek. Baktım aşağıdaki elemanlar oyun oynuyorlar. Oyun sevmem fazla işim muhabbettir her daim. Çıktım yukarı. Baktım bizim iki fıstık koyu bir sohbette(Eşe ve Şerife Halam). Ordan burdan kaynatıyoruz. Ayıptır söylemesi ama yukarıdan, tangadak bir pırrrrt! sesi. Durakladık biraz. Eşe Halam şaşırmış durumda ve de mimiklerle, “Osuruk sesi mi gız o?” dedi :)))))Koptuk tabi biz. Şerife Halam lafı patlattı. “Kesilen kuzu melemeye başladı.” diye. Eşe Halam aşağı kalır mı? “Bu g….t Memedin g….tü. Ben onu sesinden tanırım” Tabi yarıldık tekrar gülerken. Tabi herkes de uykudan uyandı.(Arsun)

Yazar hakkında

19.03.1965 tarihinde Denizli'de dünyaya geldi. Üniversite mezunu. Şu an Pamukkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Enstitü Sekreteri olarak görev yapıyor.

Yorumlar

One Response to “Bu Ne Sesi”

  1. rüchan dedi ki:

    Bu muhtesem bir olay…. Arsun her zamanki gibi kacirmamissin, helal… o an orada olmayi cok isterdim, gülmekten balkondan asagi yuvarlaniverirdim herhalde…. Canim Ese abla, harika…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.