Gözen Ailesi Hakkında

Gözen Ailesi Resmi Web Sitesinin yeni yüzüne hoşgeldiniz.

Yeni siteye adaptasyon işlemleri devam ettiği için ziyaretçi defteri ve soyağacı vs. bilgilere yukarıdaki linki tıklayarak eski siteden ulaşabilirsiniz. Eski siteyi tam ekran açmak için burayı tıklayabilirsiniz. Eski siteden aktarılanlar bilgi kirliliğini önlemek amacıyla eski siteden ulaşılamaz yapılacaktır. O durumda aradığınızı bu bölgede aramanızı tavsiye ediyorum.

Yeni sitemiz WordPress tabanlı olup fazlasıyla esnek bir altyapıya sahiptir. Kolaylıkla görselliği de değiştirilebilmektedir. Ancak yine de kodlamanın gerekli olduğu yerleri alternatif görselliğe de taşımak gerekeceğinden bu görüntüyü baz alıyoruz ve değiştirmeyeceğiz. Bu görsellik Burhanettin’in seçtikleri içerisinden benim seçtiğim görselliktir. İleride değişime gidilebilir ancak şimdilik bununla yetineceğiz 😉

Sistem birden fazla kullanıcının yazılar (post) yazmasını desteklediği için herkese kullanıcı adı ve şifre vereceğiz. Bu kullanıcı adı ve şifreler büyük ihtimalle eski sitede kullanılanlarla aynı olacak. Dolayısı ile kaydın tam olarak gerçekleşebilmesi için mail adreslerinizin eski sitede doğru olduğundan emin olunuz. Çünkü o adresinize konfirmasyon maili gönderilecek.

Herkese özel sayfa açılacak doğal olarak herkesin kendine ait bir blog u olmuş olacak. Kolaylıkla yazılarınızı yazabilir resimlerinizi ekleyebilirsiniz.

5 Responses to “Gözen Ailesi Hakkında”

 1. Hasan GÖZEN dedi ki:

  Bu sitede “duyuru” sayfasını nasıl bulacağım?

 2. şeyda gözen dedi ki:

  Ben soyumu araştırıyorum da acıpayamda kalıyorum yardımcı olur musunuz

 3. Nerelisiniz

 4. burak dedi ki:

  ben soyumu araştırıyorum burdururluyum

 5. şeyda gözen dedi ki:

  Dedebağ köyü ama doğma büyüme burdur

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.